Jakość

temp1

Floramex - producent i dystrybutor przypraw

Chcemy zaznaczyć, że szczególną wagę przykładamy do jakości wytwarzanych przez nas produktów. W trosce o ich poziom korzystamy z najlepszych dostawców surowców, komponentów i opakowań, a jakośc dostaw jest systematycznie badana przez odpowiednie służby.

Mieszanki przyprawowe

Opracowaliśmy również ze szczególną starannością receptury naszych produktów - mieszanek przyprawowych, zup, sosów - a ich przydatność bardzo dobrze ocenili specjaliści - praktycy.

Nieodzownym elementem w produkcji bezpiecznej żywności jest prewencyjna kontrola procesu produkcyjnego.Dlatego w naszym przedsiębiorstwie prowadzona jest szczegółowa kontrloa surowców, procesów produkcji i produktu końcowego.
mini_papryki_img
Aby zagwarantować jakość wytwarzanych produktów stosujemy, wprowadzony w 2004 roku, system jakości HACCP.Planujemy też wdrożenie systemu jakości ISO 9000:2001.

Ale..nikt nie jest doskonały Tylko tam nie popełnia się błędów, gdzie się nic nie robi. Dlatego w sposób szybki i odpowiedzialny reagujemy na przekazywane nam reklamacje i uwagi.Przyjmujemy je z pokorą wierząc , że krytyczne recenzje naszych klientów pozwalają nam doskonalić nasze produkty.